Пожарът, който избухна вчера следобед в автоморга край Ямбол, беше потушен тази нощ, но все още има димящи участъци. Затова на мястото оставо дежурен противопожарен екип.
Около 9 часа служители от Ямбол, Сливен, Елхово и Стралджа се бориха с пламъците. На място са три противопожарни автомобила и водоноска.
Сигналът за пожара е подаден вчера малко преди 16:00 часа.По първоначални данни огънят е тръгнал от неизправна преса за вторични суровини и бързо се е разпространил заради вятъра.
Мобилна станция на екоинспекцията в Стара Загора замерва чистотата на въздуха в различни райони на града. Към момента няма завишение на показателите.





