Полицията в София разследва инцидент, при който няколко човека са нахлули в офис на неправителствена организация, защитаваща правата на хората с различна сексуалност. Инцидентът е станал в центъра на София на столичния бул. "Дондуков". След нападението мъжете, които са влезли в офиса, са избягали.
В момента се издирват от СДВР. Има нанесени материални щети в офиса.
Изясняват се причините за агресивните действия на нападателите.
При инцидента няма сериозно пострадали, но една жена е ударена, а друга е припаднала, разказа пред БНР Мануела Попова, комуникационен мениджър на фондация "Билитис".





