Нов въоръжен грабеж в София, този път в магазин. Mаскиран мъж с пистолет е влязъл в магазин за алкохол и цигари около 23 часа в сряда в столичния квартал "Изток", заплашил персонала и взел оборота. След това е избягал. Полицията го издирва. Не се съобщава колко пари са били откраднати.
В сряда маскиран мъж заплаши с пистолет персонала на банков клон в търговски център на булевард "Цар Борис III" в столицата и успя да открадне 11 000 лева, а в понеделник също имаше банков обир – на бул. "Мадрид" в София, при който нападателят задигна около 15 000 лева.
По неофициална информация има задържан от полицията за единия от банковите обири.





