спирка

Младеж отнесе спирка с колата си

Двадесетгодишен блъсна колата си в автобусна спирка в центъра на Велико Търново малко след полунощ.

По неизяснени към момента причини, той губи управление над автомобила. За щастие, по това време е нямало хора в центъра на града.

Катастрофата е заснета от охранителна камера на общината. Свидетели твърдят, че на младия шофьор му е прилошало. Той е откаран в болница с комоцио. 

Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни.