Двадесетгодишен блъсна колата си в автобусна спирка в центъра на Велико Търново малко след полунощ.
По неизяснени към момента причини, той губи управление над автомобила. За щастие, по това време е нямало хора в центъра на града.
Катастрофата е заснета от охранителна камера на общината. Свидетели твърдят, че на младия шофьор му е прилошало. Той е откаран в болница с комоцио.
Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни.





