телефонна измама

Късмет за поредния ахмак, дал пари за нищо

Софийска районна прокуратура повдигна обвинение срещу поредния имотен измамник, измъкнал пари по баналната схема за „съдействие на органите на реда за разкриване на измамна схема“. Този път пачките в размер на 17 800 лв. не са хвърлени от балкона или оставени зад дърво, а са предадени на спирка на градския транспорт в столичния ж.к. „Младост-3“. Мошеникът е задържан и в очакване да му бъде взета постоянна мярка „задържане под стража“ обмисля следващия удар.