Специализирана полицейска операция се провежда в София във връзка с група за рекет и изнудване, потвърдиха от СДВР.
Към момента има задържани, като двама от тях са задържани на столичния булевард „Сливница“.
По първоначална информация, организираната група се е занимавала със събиране на дългове. От разследването твърдят, че бандата е рекетирала, изнудвала и заплашвала длъжници. В телефоните на задържаните са намерени клипове как издевателстват над жертвите си. По време на операцията е иззет електрошок.





