Десет и половина хиляди лв., 30 грама златни накити и преносим компютър са били откраднати от апартамент в кв Възраждане, обитаван от 66-годишен бургазли, съобщиха от Областна дирекция на МВР – Бургас. В апартамента е проникнато чрез отключване на външната входна метална врата и последващо разбиване на втората дървена входна врата.
Работата по случая продължава.





