Migration Image

Мъж се метна от хотел заради фалит

Мъж се самоуби като скочи от хотел Карнобат в едноименния град, съобщиха от полицията в Бургас. Установена е самоличността на загиналия – това е 41-годишният карнобатлия с инициали Н.К.

Той е неженен, развивал е частен бизнес, но през последните месеци е имал финансови затруднения, които вероятно са го накарали да прибегне до самоубийството.

Към момента полицейските служители информират родителите на мъжа за трагичния инцидент. Трупът на Н.К. е откаран в катедра Съдебна медицина – Бургас за аутопсия. По случая е образувано досъдебно производство.