Хванаха 62-годишен от Сливен да шофира с поставени регистрационни табели, издадени за друг автомобил. А на всичко отгоре, след проверка с техническо средство е установено, че той управлявал и след употреба на наркотици.
По случая са образувани две досъдебни производства.





