бойко борисов

300 лв. глоба за Борисов и всички в Рилския манастир без маски

Всички хора, които са били в църквата на Рилския манастир при посещението на премиера Бойко Борисов днес без предпазна маска, ще бъдат глобени с 300 лева. Това съобщиха от здравното министерство. На премиера, членовете на екипа му, журналистите, операторите, фотографите и всички други, които са били в храма, ще бъдат връчени актове за административно нарушение.

Вчера здравният министър издаде заповед, с която от днес носенето на маска в закрити пространства отново стана задължително.

В градския транспорт в София полицията днес глобява хората с по 300 лв

.