билетче

Топ новина: Съдът отмени наредбата за поскъпване на билета за градския транспорт в София

Административен съд в София отмени наредбата за поскъпване на билета за градски транспорт в столицата като незаконосъобразна, съобщи пресцентърът на институцията. Решението не е окончателно и подлежи на обжалване пред Върховния административен съд.

Делото беше образувано по жалби на граждани и сдружението "Център за законодателни оценки и законодателни инициативи" срещу наредбата в цялост или отделни разпоредби от нея.