45-годишен мъж е убил съпругата си късно снощи в центъра на София.Сигналът е бил подаден малко след 21 часа.Причината за убийството е продажба на имот.След като е убил жената, мъжът сам отишъл в Пето Районно управление Полиция на улица Марин Дринов и се предал.Засега е задържан за 24 часа, предаде БНР.
nbsp;





